Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik w dziale technicznym

Bunge Polska Sp. z o.o

  • Kruszwica

    Kruszwica, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad ciągłym, sprawnym funkcjonowaniem maszyn oraz urządzeń i instalacji

  • Usuwanie awarii i usterek maszyn, urządzeń, instalacji oraz układów sterowania

  • Działania prewencyjne na liniach produkcyjnych w tym wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu

  • Praca w zespole serwisowym Działu Technicznego, współpraca z serwisantami producenta, współpraca z aparatowymi linii produkcyjnych

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne maszyn oraz urządzeń i instalacji

  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach i naprawach maszyn oraz urządzeń i instalacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektromechaniki, elektryki, mechatroniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność czytania schematów technicznych, dobór części zapasowych

  • Znajomość obsługi komputera, pakiet Office

  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy

  • Skuteczność i systematyczność w działaniu

  • Posiadanie uprawnień elektryczne do 1kV (posiadane uprawnienia powyżej 1kV będą dodatkową zaletą)

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie z pracą w systemie SAP

  • Uprawnienia do obsługi podnośników koszowych

  • Doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC/DCS w tym umiejętność diagnostyki sterowników/programatorów

  • Podstawowa umiejętność obsługi programu typu CAD

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wczasów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Bunge to światowy lider w pozyskiwaniu, przetwarzaniu i dostarczaniu produktów i składników nasion oleistych i zbóż. Założona w 1818 r. rozległa sieć Bunge wspiera rozwijający się świat, tworząc zrównoważone produkty i możliwości dla ponad 70 000 rolników i konsumentów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy