Oferta pracy

Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

FF MARKA WŁASNA SP Z O O

  • Chechło Pierwsze (pow. pabianicki)

    Chechło Pierwsze (pow. pabianicki), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola procesów wspomagających produkcję oraz bezzwłoczne usuwanie dostrzeżonych i zgłaszanych nieprawidłowości, awarii itp.,

  • Diagnozowanie usterek, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn,

  • Usuwanie awarii i wykonywanie planowanych napraw zgodnie z określonymi standardami i dokumentacją techniczną,

  • Zgłaszanie przełożonym zapotrzebowania na części zamienne do konserwowanych urządzeń,

  • Regularne wykonywanie prac remontowych, konserwatorskich, a także przeglądów okresowych maszyn i urządzeń,

  • Projektowanie, tworzenie, montowanie i konserwowanie instalacji elektrycznych,

  • Ścisła współpraca z pracownikami Działu Produkcji.

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza mechaniczna/elektryczna,

  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej na podobnym stanowisku,

  • Dokładność i rzetelność,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Pracę w polskiej firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym – ciągłą rozbudowa Zakładu, nowe hale produkcyjne,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio przez pracodawcę, nie przez Agencje Pracy),

  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe: płaca zasadnicza wypłacana terminowo co miesiąc + uznaniowa premia miesięczna,

  • Program Poleceń – możliwość dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy,

  • Łatwe, przejrzyste i efektywne wdrożenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych na podstawie proponowanego indywidulanego planu rozwoju,

  • Pakiet Benefit: m.in. dofinansowanie do Karty Multisport, prywatna opieka medyczna LUXMED, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, dostęp do kawomatów, automatów z przekąskami i gotowymi daniami, bezpłatny parking, paczki lodowe dla Ciebie i bliskich.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Mechanika to Twoja pasja? Masz doświadczenie w firmie produkcyjnej lub kończysz szkołę w kierunku mechaniki maszyn? Szukasz stabilnego zatrudnienia? Nie czekaj - aplikuj już dziś!

FF Marka Własna sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych. Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że spółka doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

Przewiń do profilu firmy