Ta oferta pracy jest nieaktualna od 266 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Pruszcz Gdański, Tczew, Gdańsk, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Progres to firma z polskim kapitałem oferująca bogaty wachlarz usług, począwszy od pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, doradztwa biznesowego i szkoleń, aż po optymalizację procesów i kosztów zatrudnienia. Od 15 lat pomagamy znaleźć pracę u sprawdzonych pracodawców pod konkretne umiejętności i preferencje kandydatów. Nasi eksperci działają w ponad 20. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 200 tysięcy pracowników. Grupa Progres to możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

    Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk, Pruszcz Gdański, Tczew
    EUR/02/18

    Obowiązki na tym stanowisku:

    • Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki;
    • Wykonywanie przeglądów okresowych, remontów oraz konserwacji instalacji elektrycznych zakładu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne elektryczne;
    • Doświadczenie przy naprawie układów elektrycznych maszyn i urządzeń;
    • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV;
    • Zaangażowanie i dokładność przy wykonywaniu codziennych obowiązków.

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Otwartą ścieżkę kariery zawodowej w obszarze produkcji;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;
    • Możliwość rozwoju umiejętności w zakresie elektromechaniki;
    • Wdrożenie umożliwiające swobodne rozpoczęcie pracy na dedykowanym stanowisku;
    • Benefity pozapłacowe.

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ".

    Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209

    Administratorem danych jest Progres Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Gdańsku 80-309, Al. Grunwaldzka 411. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostęp do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.