Oferta pracy

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Antal Pharma & Medical DevicesO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej będącej liderem w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromechanik

Numer ref.: 7639/MP

Obowiązki

  • Utrzymanie w prawidłowym stanie urządzeń produkcyjnych
  • Usuwanie awarii
  • Naprawa i drobne modernizacje maszyn i urządzeń
  • Analizowanie awarii i sugerowanie rozwiązań
  • Przeprowadzanie inspekcji stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Odpowiedzialność za konserwację maszyn i urządzeń
  • Przestrzeganie instrukcji obsługi i konserwacji urządzeń produkcyjnych
  • Przestrzeganie planu konserwacji, remontów i przeglądu urządzeń produkcyjnych
  • Znajomość zagadnień jakościowych i wymagań GxP

Wymagania

  • Wiedza z zakresu elektryki, elektromechaniki
  • Wiedza zakresu budowy maszyn
  • Wykształcenie kierunkowe: elektryk, automatyk, elektromechanik
  • Umiejętność naprawy maszyn i urządzeń oraz czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Doświadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej – min. 2 lata

Nasz klient oferuje

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, pozwalającej na szeroki rozwój umiejętności
  • Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, dofinansowania do studiów podyplomowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy