Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik w dziale Utrzymania Ruchu

  • Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Metal w Skarbimierzu- zajmuje się produkcją komponentów i struktur metalowych do foteli samochodowych. Współpracujemy z producentami i dostawcami branży motoryzacyjnej z całego świata.

    Jesteśmy obecni w Polsce od 2000r.

    W związku z planami dalszego rozwoju zakładu w Skarbimierzu w okolicach Brzegu Opolskiego poszukujemy kandydatów do objęcia stanowiska:

    ELEKTROMECHANIK
    w dziale Utrzymania Ruchu
    Miejsce pracy: Skarbimierz (pow. brzeski)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń elektrycznych i automatycznych
    • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń, linii produkcyjnych i okołoprodukcyjnych
    • Modernizacja istniejących maszyn, uruchamianie nowych urządzeń produkcyjnych
    • Realizowanie projektów usprawniających procesy produkcyjne

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektronik, mechanik)
    • Doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość mechaniki
    • Znajomość przyrządów pomiarowych
    • Rozwinięte zdolności manualne, logicznego myślenia i koncentracji uwagi

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj teraz.