Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

  • Strzelin, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Whoohoo jest międzynarodowym ekspertem w zakresie rekrutacji i contractingu inżynierów, specjalistów i menedżerów.

    Od 30 lat poszukujemy kandydatów głównie dla branży inżynieryjnej, finansowej, budowlanej, produkcyjnej, IT oraz BPO/SSC.

    Whoohoo posiada obecnie 20 oddziałów, zlokalizowanych w 4 krajach i zatrudnia 3 700 osób. Wrocławski zespół Whoohoo Poland tworzy 10 konsultantów, posiadających duże doświadczenie w procesach rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie i eksperckie. Z powodzeniem realizujemy projekty dla klientów na terenie całego kraju.

    Dla międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    system 4-brygadowy

    Miejsce pracy: Strzelin (okolice)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Zapewnienie ciągłej i sprawnej pracy urządzeń elektrycznych i mechanicznych
    • Lokalizowanie i usuwanie usterek układów mechanicznych, napędowych, instalacji elektrycznej, układów zasilania, sterowania, elektronicznych przetwornic
    • Dokonywanie napraw, konserwacji urządzeń
    • Realizowanie planów przeglądów

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie z zakresu mechaniki / elektryki
      lub pokrewne
    • Znajomość urządzeń przemysłowych oraz zasad ich działania
    • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji
    • Posiadanie odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych (SEP) potrzebnych
      przy wykonywaniu prac konserwacyjnych, remontowych, eksploatacyjnych
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość
    • Staranność, dokładność, dyspozycyjność, elastyczność
    • Znajomość obsługi komputera (MsOffice, SAP)

    OFERUJEMY:

    • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji
    • umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny.
    Prosimy również w CV załączyć następującą formułę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).