Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik w dziale Utrzymania Ruchu

  • Tychy, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Magna Car Top Systems Poland projektuje i produkuje systemy dachowe dla różnych producentów samochodów na całym świecie. Dzięki naszym globalnym możliwościom w obszarze inżynierii i zdolnościom produkcyjnym jesteśmy zawsze blisko naszych klientów i dostarczamy funkcjonujące globalnie zarządzanie projektami.

    Magna Car Top Systems Poland  oferuje całą gamę systemów dachowych, takich jak dachy materiałowe, chowane dachy blaszane, przesuwne dachy składane, dachy modułowe. Nasze produkty są dostosowane do wymagań naszych klientów począwszy od fazy rozwoju kończąc na procesie produkcji i charakteryzują się różnorodnymi innowacjami.

    Magna Car Top Systems Poland  należąca do międzynarodowego koncernu Magna, jednego z liderów na rynku produkcji komponentów motoryzacyjnych, zatrudniającego około 173 000 pracowników w 339 fabrykach na całym świece.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Tychy

    Zadania:

    • Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami;
    • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych;
    • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem stacji, maszyn i urządzeń;
    • Wdrażanie usprawnień w maszynach i urządzeniach;
    • Współpraca z działem technologicznym  w zakresie przygotowania narzędzi do produkcji oraz optymalizacji procesów;
    • Wsparcie w serwisowaniu budynków i hal należących do MCTS.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne, mile widziane średnie techniczne;
    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, elektryki i/lub pneumatyki maszyn;
    • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu obsługi stacji zrobotyzowanych (roboty KUKA) / lub chęć nauki;
    • Mile widziana umiejętność programowania sterowników PLC (SIEMENS) / lub chęć nauki;
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych oraz pneumatycznych;
    • Umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole;
    • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego / lub niemieckiego;
    • Prawo jazdy kategorii B;
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

    Oferujemy:

    • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
    • Pracę w międzynarodowym środowisku;
    • Pracę w przyjaznej atmosferze.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.