Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

HR for Business Sp. z o.o.

  • Wadowice

    Wadowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wykonywanie napraw oraz przeglądów maszyn;

  • bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenie maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym i elektrycznym;

  • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych;

  • rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych;

  • współpraca z operatorami produkcji w zakresie prawidłowej eksploatacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe;

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku;

  • umiejętność czytania rysunków technicznych;

  • uprawnienia SEP Gr. 1 E/D, 1kV, 15kV;

  • dobra sprawność fizyczna.

To oferujemy

  • pracę od pon. do pt, pełny etat, system zmianowy;

  • umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;

  • możliwość otrzymania dodatkowej premii;

  • wypłatę zawsze na czas - masz to jak w banku!

  • stabilizację - jesteśmy ogólnopolską firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku.

Posiadasz to wszystko? to ta oferta jest dla Ciebie!

Nie czekaj tylko już teraz wyślij swoją aplikację!!

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV za pomocą portalu lub kontakt telefoniczny, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, pod nr tel.: 510 013 106.

Po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Szukasz fajnej, ciekawej pracy, w której możesz realizować swoja pasje.

Jeśli tak, to nie czekaj i zgłoś się już dzisiaj!

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy