Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WÜRTH POLSKA SP. Z O.O.

    Würth to światowy lider w technice zamocowań. Istniejemy w Polsce od 27 lat i zatrudniamy ponad 620 osób, z których 250 pracuje z nami ponad 10 lat. Dynamiczny rozwój firmy potwierdzają stale osiągane wzrosty. Pozycję lidera w naszej branży osiągnęliśmy dzięki profesjonalizmowi. Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. Würth jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Mocno inwestujemy w dział sprzedaży. Dzięki takiej polityce pracownicy chętnie wiążą się z firmą i pozostają z nami na długo.

    Obecnie do naszego serwisu naprawczego poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Modlińska

    Twoje zadania:

    • Naprawa urządzeń elektrycznych i pneumatycznych, w tym: diagnostyka, propozycja naprawy przekazana do akceptacji, naprawa urządzenia, test po naprawie, przekazanie do odsyłki
    • Odpowiedzialność za rzetelne wykonanie naprawy

    Twój profil:

    • uprawnienia SEP do 1,5 kV
    • doświadczenie przy naprawie narzędzi
    • ukończone technikum elektryczne, mechaniczne lub zasadnicze zawodowe – dodatkowy atut
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy

    Gwarantujemy Ci:

    • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu z wysokiej jakości produktami
    • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
    • Przejrzyste zasady wynagradzania
    • Nowoczesny system komunikacji i oszczędność czasu
    • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej