Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

SELL-GLASS sp. z o.o.

  • 5A
    Władysławowo (pow. elbląski), warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • pracodawca nie wymaga CV

5A

Władysławowo (pow. elbląski)

Sell Glass dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, ma niemal nieograniczone możliwości realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zamówień. Jako jedyna w Polsce firma wykonujemy nadruki technologią cyfrowego druku ceramicznego w kolorze.

Firma jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie oraz dynamiczny rozwój.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego, który świadczy usługi w zakresie mechanicznej obróbki, hartowania i laminowania szkła płaskiego zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Zadania na stanowisku pracy:

  • Wykonywanie bieżących napraw i usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń instalacji pod kątem elektrycznym i mechanicznym
  • Prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn, urządzeń oraz instalacji elektrycznych
  • Modernizacja urządzeń technologicznych
  • Instalacja nowych maszyn
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • Zabezpieczanie maszyn i urządzeń po zakończeniu produkcji
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe – mechanika, elektryka
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe  w zakładzie produkcyjnym w dziale utrzymania ruchu lub technicznym na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją  układów sterowania, dokumentacją techniczną
  • Mile widziane uprawnienie na wózki widłowe UDT
  • Mile widziana umiejętność spawania oraz umiejętności ślusarskie
  • Uprawnienia SEP do 1 kv
  • Staranności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności  w działaniu
  • Gotowości do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • zniżki pracownicze

Ogłoszenie archiwalne