Oferta pracy

Elektromechanik

USP ZdrowieO firmie

USP Zdrowie

Ziębicka 40

Wrocław

Jest to stanowisko, na którym będziesz:

  • Czuwać nad zapewnieniem ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,
  • Wykonywać konserwacje maszyn, przeglądy i naprawy prewencyjne,
  • Dbać o dobry stan maszyn poprzez usuwanie awarii i remonty,
  • Wykonywać montaż i demontaż maszyn,
  • Nadzorować skład części zamiennych i formatowych,
  • Wspierać operatorów przy regulacjach maszyn.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Masz wykształcenie średnie techniczne, o profilu elektryczno-mechanicznym,
  • Możesz pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Znasz od strony praktycznej zagadnienia mechaniczne, elektryczne i pneumatyczne występujące w maszynach przemysłowych,
  • Potrafisz diagnozować usterki mechaniczne, elektryczne i pneumatyczne,
  • Swobodnie posługujesz się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office,
  • Jest Ci znane środowisko sterowania maszyn przez sterowniki PLC,
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, łatwo się komunikujesz, sprawnie i szybko działasz, a także dobrze odnajdujesz się w pracy w zespole,
  • Wyrażasz gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym oraz w strefach czystych,
  • Znasz język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym – będzie to mile widziane!

Zapewnimy Ci:

  • Ciekawe zadania w znanej firmie farmaceutycznej,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne oraz do wyboru: kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku lub kartę kulturalną,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń,
  • Nowoczesne standardy i narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne