Oferta pracy

Elektromechanik

US PharmaciaO firmie

  • Ziębicka 40, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

US Pharmacia

Ziębicka 40

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Czuwanie nad zapewnieniem ciągłości pracy maszyn produkcyjnych

  • Wykonywanie konserwacji maszyn, przeglądów i napraw prewencyjnych

  • Dbanie o dobry stan maszyn poprzez usuwanie awarii i remonty

  • Wykonywanie montażu i demontażu maszyn

  • Nadzorowanie składu części zamiennych i formatowych

  • Wspieranie operatorów przy regulacjach maszyn

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie średnie techniczne, o profilu elektryczno-mechanicznym

  • Możesz pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Znasz od strony praktycznej zagadnienia mechaniczne, elektryczne i pneumatyczne występujące w maszynach przemysłowych

  • Potrafisz diagnozować usterki mechaniczne, elektryczne i pneumatyczne,

  • Swobodnie posługujesz się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office

  • Jest Ci znane środowisko sterowania maszyn przez sterowniki PLC

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, łatwo się komunikujesz, sprawnie i szybko działasz, a także dobrze odnajdujesz się w pracy w zespole

  • Wyrażasz gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym oraz w strefach czystych

Mile widziane

  • Znasz język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Ciekawe zadania w znanej firmie farmaceutycznej

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne oraz do wyboru: kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku lub kartę kulturalną

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń

  • Nowoczesne standardy i narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne