Logo Pracuj.pl

Elektromechanik

Walki Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Walki Sp. z o.o.

Kiełczowska 74

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki, hydrauliki siłowej oraz pneumatyki,
  • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,
  • wykonywanie diagnostyki, przeglądów i remontów maszyn i urządzeń technicznych,
  • wypełnianie wewnętrznych dokumentów działu oraz wprowadzanie danych na temat awarii maszyn do systemu komputerowego,
  • przestrzeganie standardów jakościowych zgodnie z normami obowiązującymi w firmie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe,
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • uprawnienia SEP E1 do 1kV,
  • mile widziane uprawnienia SEP E2 oraz E3,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe - dla pracowników oraz ich rodzin / partnerów,
  • Gorąca pizza w piątek, atrakcyjny system premiowania, premia świąteczna,
  • Szkolenia w zakresie suwnic, uprawnień do obsługi urządzeń elektrycznych SEP, wózków widłowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Misją Walki jest przyspieszenie światowego przejścia na bezodpadową przyszłość w dziedzinie opakowań i promowanie wykorzystania energooszczędnych materiałów w różnych gałęziach przemysłu. Rozwiązania produktowe Walki są projektowane tak, by przynosić wartość klientom na wielu różnych rynkach - od ekologicznych materiałów do pakowania po energooszczędne materiały eksploatacyjne. Walki jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową grupą zorganizowaną w trzech obszarach biznesowych: Consumer Packaging, Industrial Packaging and Engineered Materials, działająca w dwunastu różnych krajach, zarówno w Europie, jak i w Azji. W 2019 roku roczne obroty grupy wyniosły ok. 400 mln euro, zatrudnionych było ok. 1000 osób. Dowiedz się więcej o nas na stronie www.walki.com.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Elektromechanik, Kiełczowska 74, Wrocław