Logo Pracuj.pl

Elektromechanik

Pat SolutionsO firmie

5 500–6 700
brutto / mies.

Pat Solutions

Piłsudskiego 74/320

Stare Miasto

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Serwis eksploatacyjny maszyn i instalacji przemysłowych
  • Udział w projektach modernizacyjnych ciągów produkcyjnych
  • Uczestniczenie w rozładunkach maszyn
  • Rozłączanie linii produkcyjnych i maszyn
  • Podłączanie linii produkcyjnych i maszyn
  • Konserwacja maszyn
  • Czytanie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane diagnozowanie systemów sterowania maszynami
  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe (elektryk, elektronik lub pokrewne)
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Uporządkowanie i staranność
  • Wysoka kultura techniczna
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do wyjazdów służbowych oraz dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich

O nas

Firma Pat Solutions wspiera działalność produkcyjną. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze kontraktów w ramach planowania oraz realizacji zadań związanych z relokacją maszyn.

Istniejemy na rynku od 4 lat i jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą.

Elektromechanik, Piłsudskiego 74/320, Stare Miasto, Wrocław