Logo Pracuj.pl

Elektromechanik

AUTOPROMOCJA MARCIN CIOKO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

AUTOPROMOCJA MARCIN CIOK

Strzegomska 139

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonawstwo instalacji elektrycznych w pojazdach specjalnych,
  • Diagnostyka, przegląd i naprawa samochodów specjalnych w zakresie układów elektrycznych,
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń zgodnie z zamówieniem klienta,
  • Analiza zapotrzebowania na materiały elektryczne,
  • Diagnozowanie usterek oraz ich naprawa,
  • Obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie – co najmniej zasadnicze zawodowe,
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zawodzie mechanika lub elektromechanika,
  • Znajomość nowoczesnych technologii napraw,
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, staranność i rzetelność
  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program sportowy),
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

O nas

Dom Samochodowy GERMAZ to firma z wieloletnią tradycją, a jednocześnie jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm motoryzacyjnych na Dolnym Śląsku. Posiadamy autoryzację marek Ford i Suzuki. Od początku istnienia, działalność firmy skupia się na branży motoryzacyjnej, a obok sprzedaży główną działalnością firmy jest produkcja zabudów specjalistycznych oraz modyfikacje samochodów różnych marek i typów. Jako pierwsza firma w Polsce, podjęliśmy się produkcji samochodów specjalnych opancerzonych.

Elektromechanik, Strzegomska 139, Wrocław