Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

Uprawa Pieczarek Tenderenda

25

Wronowice (pow. łaski)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca konserwacja, przeglądy maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych

  • lokalizowanie awarii maszyn i urządzeń, ich diagnozowanie i usuwanie w celu zminimalizowania skutków i ograniczenia czasu przestoju

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe

  • staż pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych

  • umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowy

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • 5000zł+premia

  • stabilną pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • narzędzia pracy odpowiednie do zajmowanego stanowiska

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowa zlecenie

  • dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie