Elektromechanik

Politan Sp. z o.o. S.K.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Politan Sp. z o.o. S.K.A.

Rzeźnicza 29

Żywiec

Politan to polski producent, który dostarcza kompleksowych rozwiązań dla gospodarstw domowych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora FMCG, będącą liderem w swojej branży. Więcej informacji na www.politan.pl. Obecnie, w związku z dalszym rozwojem struktur, poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie utrzymania ruchu zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami i przepisami prawa
  • przeglądy stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz budynków i instalacji (cieplnych, energetycznych i wyposażonych w elementy automatyki)
  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu. M.in.:
    • instalowanie nowych maszyn i urządzeń
    • instalowanie dodatkowych punktów zasilania typu siłowego i oświetleniowego;
    • instalowanie i obsługa automatyki (sterowniki; PLC);
    • dokonywanie oględzin, pomiarów rezystancji, uziemień oraz skuteczności ochrony przeciwpożarowej;
    • montowanie i demontowanie: ruchomych instalacji jedno i trójfazowych, rozdzielnic niskiego napięcia, tablic rozdzielczych i sterowniczych, szaf elektrycznych;
    • usuwanie uszkodzeń silników elektrycznych;
  • określanie potrzeb remontowych, modernizacyjnych i inwestycyjnych
  • sporządzanie i uzupełnianie niezbędnej dokumentacji technicznej (DTR) oraz przygotowanie wymaganych raportów z wykonanych prac
  • wprowadzenie i nadzór nad kartami przeglądów w programie CMMS;
  • tworzenie instrukcji użytkowania i stanowiskowych do wszystkich maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • wiedza z zakresu prawa budowlanego i ochrony  środowiska
  • umiejętność prowadzenia i tworzenia dokumentacji techniczno-ruchowej
  • umiejętność prowadzenia książek budowlanych
  • znajomość mechaniki maszyn przemysłowych
  • znajomość zagadnień pneumatyki i automatyki
  • umiejętność diagnozowania oraz naprawy podzespołów mechanicznych i pneumatycznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój zawodowy
  • udział w kreowaniu innowacyjnych produktów i rozwiązań
  • pakiet szkoleń adaptacyjnych
  • partnerska atmosfera w pracy w zespole profesjonalistów
  • benefity pozapłacowe (m.in. karta MultiSport, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie, prywatna opieka medyczna)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W związku z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.)  informuję, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Politan Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Rybniku, ul. 3 Maja 30. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na wolne stanowisko pracy. Pana/Pani dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych za wyjątkiem wypadków obowiązkowego udzielenia informacji określonych w przepisach szczególnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podaje Pani/Pan swoje dane osobowe dobrowolnie.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy