Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter AKP/Elektryk

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 18.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znany i ceniony producent nawozów rolniczych i ogrodniczych poszukuje osób chętnych
    do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konserwacje, naprawy i utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń. Do zakresu obowiązków należy konserwacja i naprawa wag, automatycznych linii pakujących, układów automatyki pomiarowej, sieci telefonicznej i komputerowej.

    Zapewniamy przeszkolenie do obsługi automatycznych linii pakujących i wag.

    Charakter pracy: praca zmianowa

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie (najlepiej o kierunku mechatronika, automatyka lub elektrotechnika)
    • praktyczna znajomość korzystania z dokumentacji technicznej
    • uprawnienia „E” do 1 kV
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane zapraszamy do składania ofert zawierających CV oraz list motywacyjny w terminie do 18.07.2018r. za pośrednictwem poczty na adres:

    FOSFAN S.A.
    ul. Nad Odrą 44/65
    71-820 Szczecin
    lub
    za pomocą Aplikuj

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)