Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter / Automatyk

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.O firmie

  • Bukowa (pow. włoszczowski), świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy częścią Grupy Lhoist - Firmy o międzynarodowym zasięgu, o ponad 100-letniej tradycji, z siedzibą główną w Belgii i oddziałami na terenie Europy, Azji i Ameryki. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i współpracujących ekspertów.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Elektromonter / AutomatykNumer ref.: Miejsce pracy: Bukowa / woj. świętokrzyskie

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku
  • Znajomość obowiązujących przepisów, zasad organizacji i wykonywania prac przy urządzeniach elektroenergetycznych i gazowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane:
    - uprawnienia SEP
    - uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz uprawnienia do obsługi wind i suwnic
    - znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o uznanej pozycji w kraju i na świecie
  • Możliwość szkoleń i poszerzania kwalifikacji
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Dodatkowe świadczenia:
  • - m.in. dofinansowanie do urlopu, wycieczki
    - ubezpieczenie grupowe NW
    - pakiet medyczny

Podstawowe zadania:

  • Praca w dziale elektrycznym utrzymania ruchu
  • Wykonywanie planowanych napraw, przeglądów, remontów i usuwanie awarii
  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn, urządzeń i pozostałej infrastruktury zakładu w zakresie elektrycznym i automatyki
  • Znajomość przepisów budowy instalacji i urządzeń elektroenergetycznych oraz znajomość i stosowanie się do instrukcji eksploatacji dla urządzeń zainstalowanych w zakładzie
  • Wykonywanie obowiązków w Zakładzie Górniczym

Ogłoszenie archiwalne