Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektromonter - Automatyk

Zakład Urządzeń Technicznych "Unimasz" Sp. z o.o.O firmie

Zakład Urządzeń Technicznych "Unimasz" Sp. z o.o.

Stalowa 4

Olsztyn

Zakład Urządzeń Technicznych "UNIMASZ" Sp. z o.o.
producent maszyn i urządzeń technologicznych na indywidualne zamówienie
(lider w produkcji urządzeń dla branż: drobiarskiej i oponiarskiej)
poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Elektrotechniki i Automatyki na stanowisku:

Zadania:

  • montaż szaf, pulpitów sterowniczych: elektrycznych i pneumatycznych,
  • montaż instalacji elektrycznych i pneumatycznych na urządzeniach,
  • wykonywanie parametryzacji, testów i uruchomień automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (automatyka, elektrotechnika, mechatronika),
  • umiejętność montażu szaf sterowniczych dla automatyki (opartych o sterowniki PLC i falowniki),
  • umiejętność montażu tras kablowych i okablowania oraz wykonywania podłączeń elektrycznych,
  • umiejętność wykonywania testów i uruchomień automatyki,
  • prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP do 1kV,
  • samodzielność i umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i dyspozycyjność (praca na miejscu oraz w delegacjach),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o pewnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawą, kreatywną pracę w kontakcie z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez portal,
lub dostarczenie dokumentów osobiście do Działu Kadr w siedzibie firmy.
Zapraszamy także do kontaktu z Kierownikiem Działu Elektrotechniki i Automatyki.
 Oferta bezterminowa, z wybranymi osobami będziemy kontaktować się na bieżąco.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Z.U.T. „UNIMASZ” Sp. o.o. w Olsztynie w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne