Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter, Automatyk SRK

Krakowskie Zakłady Automatyki S.A.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zakres obowiązków adekwatny do wymagań

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie lub zawodowe o specjalności elektrycznej, elektrotechnicznej, teletechnicznej lub pokrewnej,

  • uprawnienia SEP do 1 kV.,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawą pracę,

  • pakiet dodatkowych benefitów – np. prywatna opieka medyczna,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w delegacji),

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycia uprawnień.

  • zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Krakowskie Zakłady Automatyki S.A.

Jeżeli chcesz pracować w zespole ambitnych ludzi sukcesu to dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy