Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter - Automatyk

BBP INŻYNIERIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 00010 000 brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • montaż, podłączanie tablic i rozdzielnic sterowniczych oraz instalacji elektrycznych

  • pomiar i rozruch pól SN i WN

  • montowanie systemów alarmowych KD, CCTV, SSiN

  • montowanie i konfigurowanie systemów Łączności (Switche przemysłowe, Szafy łączności, Przełącznice światłowodowe)

Nasze wymagania

  • Uprawnienia energetyczne powyżej 1 kV (mile widziane),

  • Doświadczenie przy pracach elektrycznych

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność,

  • Dokładność,

  • Punktualność,

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych,

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole,

  • Premie uznaniowe dla najlepszych pracowników,

  • Praca głównie na obiektach energetycznych / delegacje

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie CV za pomocą "aplikuj".

Spółka BBP INŻYNIERIA SP. Z O.O. jest firmą prężnie rozwijającą się w branży energetycznej, telekomunikacyjnej i OZE.

Główny profil działalności to: budowa i modernizacja systemów EAZ na obiektach energetycznych (stacje transformatorowe 110/15kV, farmy wiatrowe, zakłady produkcyjne), budowa i modernizacja systemów Łączności, budowa i modernizacja systemów SOT (System ochrony terenu), w zakresie projektowania, wykonawstwa, pomiarów, uruchomień, nadzoru i konserwacji.

Przewiń do profilu firmy