Logo Pracuj.pl

Elektromonter automatyki i zabezpieczeń

TAURON Dystrybucja Spółka AkcyjnaO firmie

  • Lubań
    Lubań, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja prac eksploatacyjnych i modernizacyjnych na urządzeniach i układach elektroenergetycznej aparatury zabezpieczeniowej oraz rozdzielniach potrzeb własnych prądu stałego, przemiennego i gwarantowanego zgodnie z poleceniami przełożonego przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy
  • Przeprowadzanie oględzin oraz pomiarów urządzeń
  • Wykonywanie konfiguracji, nastaw oraz sprawdzeń laboratoryjnych zabezpieczeń
  • Wykonywanie prac warsztatowych i laboratoryjnych związanych z naprawami, konserwacją i badaniami urządzeń elektroenergetycznej aparatury zabezpieczeniowej i aparatury pomiarowej
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji z realizowanych prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie zawodowe (kierunek elektryczny, automatyka, informatyka, teleinformatyka, mechatronika)
  • Świadectwo kwalifikacyjne E
  • Prawo jazdy kat. B
  • Ogólna znajomość zasad pracy elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej sieci elektroenergetycznej oraz urządzeń potrzeb własnych stacji elektroenergetycznych
  • Znajomość Instrukcji organizacji bezpiecznej pracy przy urządzeniach energetycznych
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych (ideowych i montażowych)
  • Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (kierunek elektryczny, automatyka, informatyka, teleinformatyka, mechatronika)
  • 1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej
  • Upoważnienia do wykonywania czynności łączeniowych powyżej 1 kV
  • Znajomość funkcjonowania elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej poszczególnych grup urządzeń sieciowych oraz urządzeń potrzeb własnych stacji elektroenergetycznych
  • Biegła znajomość obsługi komputera i specjalistycznego oprogramowania narzędziowego
  • Znajomość zagadnień komunikacji urządzeń elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej i potrzeb własnych z komputerem PC poprzez porty zewnętrzne (RS232, USB, LAN)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • program wdrożeniowy
  • udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

TAURON Dystrybucja Spółka Akcyjna

Mega Mocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.

Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: TD/OJG/3/2022

Elektromonter automatyki i zabezpieczeń, Lubań