Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter Automatyki i Zabezpieczeń

ENERGA – OPERATOR S.A.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań w obszarze eksploatacji ,remontów oraz budowy i modernizacji urządzeń automatyki zabezpieczeniowej (EAZ) oraz potrzeb własnych prądu stałego i zmiennego.

  • Realizacja zgłoszeń i awarii w zakresie EAZ i potrzeb własnych.

  • Przyjmowanie i realizacja zadań w zakresie pomiarów oraz obsługa analizatorów i rejestratorów.

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

  • Pełnienie dyżuru pogotowia domowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym.

  • Prawo jazdy kategorii B .

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości .

  • Umiejętność wykonywania prac w zakresie programów biurowych Word i Excel.

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie co najmniej podstawowym poparta ukończeniem kursu.

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę.

  • Umowę o pracę.

  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

Spółka Energa Operator jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD). Odpowiadamy za rozwój, eksploatację, modernizację infrastruktury przesyłowej i dostarczanie odbiorcom przyłączonym do sieci energii o prawidłowych parametrach jakościowych.

Przewiń do profilu firmy