Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter Automatyki i Zabezpieczeń w Dziale Automatyki i Zabezpieczeń

  • Opole, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

    Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

    To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

    TAURON Dystrybucja S.A., największy w kraju dystrybutor energii elektrycznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Elektromonter Automatyki i Zabezpieczeń
    w Dziale Automatyki i Zabezpieczeń

    Nr ref: TD/2019/06/18
    Oddział: Oddział w Opolu
    Miejsce pracy: Opole

    Wymagania

    • Wykształcenie średnie zawodowe (kierunek elektryczny)
    • Świadectwo kwalifikacyjne E
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość zagadnień dotyczących automatyki zabezpieczeniowej i telemechaniki
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w zakresie obwodów wtórnych i telemechaniki
    • Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

    Mile widziane

    • Wykształcenie średnie zawodowe (kierunek automatyka)
    • 1 rok doświadczenia w obszarze EAZ
    • Upoważnienia do wykonywania czynności łączeniowych powyżej 1 kV
    • Znajomość Microsoft Office
    • Ukończone kursy specjalistyczne w zakresie EAZ i TS
    • Umiejętność obsługi specjalistycznego oprogramowania do konfiguracji i nastawiania urządzeń EAZ i TS

    Zakres obowiązków

    • Realizacja prac eksploatacyjnych i modernizacyjnych na urządzeniach i układach elektroenergetycznej aparatury zabezpieczeniowej oraz rozdzielniach potrzeb własnych prądu stałego, przemiennego i gwarantowanego zgodnie z poleceniami przełożonego przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy
    • Przeprowadzanie oględzin oraz pomiarów urządzeń
    • Wykonywanie konfiguracji, nastaw oraz sprawdzeń laboratoryjnych zabezpieczeń
    • Wykonywanie prac warsztatowych i laboratoryjnych związanych z naprawami, konserwacją i badaniami urządzeń elektroenergetycznej aparatury zabezpieczeniowej i aparatury pomiarowej
    • Prowadzenie wymaganej dokumentacji z realizowanych prac oraz wykonywanie innych poleceń przełożonego, które dotyczą pracy

    Oferujemy

    • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku
    • Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem
    • Nowoczesne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
    • Pakiet socjalny.

    Data ważności

    2019-07-12

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.