Elektromonter Automatyki Przemysłowej

Sii Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Na Ostatnim Groszu 3

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie podczas uruchamiania linii, maszyn i urządzeń dla systemów intralogistycznych oraz motoryzacyjnych

  • Instalacja sieci przemysłowych: Profinet, CAN Bus, ASI, Profibus

  • Montaż tras kablowych oraz układanie kabli

  • Podłączanie silników, czujników, skanerów, modułów komunikacyjnych, przemienników częstotliwości oraz innych urządzeń zgodnie z dokumentacją

  • Montaż systemów automatyki u klienta

  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz wymagań klienta

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Montera Elektrycznego oraz doświadczenie w zarządzaniu grupą monterów

  • Praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz wykonywania pomiarów elektrycznych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, umiejętność czytania schematów elektrycznych, przygotowywania protokołów

  • Dyspozycyjność (wyjazdy delegacyjne w Polsce i za granicą) do 70% w skali roku

  • Zaangażowanie w rozwiązywanie bieżących problemów

  • Uprawnienia SEP do 1kV

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe i podnośniki nożycowe

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Dzielimy się zyskiem z pracownikami - w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 21 mln PLN

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

W  Sii poszukujemy Monterów Elektrycznych, którzy dołączą do naszego Centrum Kompetencji Engineering — wewnętrznej komórki wyspecjalizowanej w realizowaniu projektów z zakresu inżynierii przemysłowej. Współpracujemy z klientami w szczególności w sektorze motoryzacyjnym oraz intralogistycznym. Przygotowujemy kompleksowy montaż magazynów elektrycznych. Wspieramy dostawy systemów intralogistycznych na całym świecie.

Oferujemy pełne diety krajowe i zagraniczne, zgodnie z dziennikiem ustaw, a także laptopa, walizki z niezbędnymi narzędziami do pracy, oraz wszystkie niezbędne ubrania robocze. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie, transport i zakwaterowanie podczas podróży służbowych — zajmujemy się całą organizacją wyjazdu oraz opłatami.