Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektromonter

Elstar Electric Sp. z.o.o.O firmie

10 00018 000 brutto / mies.
  • Belgia

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Belgia
W związku z rosnącym popytem na usługi elektromontażowe w obszarze fotowoltaiki, jak również wzrostu zagranicznego popytu na usługi naszej spółki poszukujemy pracowników do prac montażowych w branży OZE na stanowisko :elektromonter

Zakres obowiązków:
 Montaż instalacji i paneli fotowoltaicznych
 Wykonywanie prac montażowych i elektrycznych związanych z uruchomieniem farm fotowoltaicznych
 Przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy.

 Układanie kabli, koryt, , podłączanie rozdzielni

Wymagania:
(Jedno z dwóch pierwszych punktów wymagane)
 Mile widziane doświadczenie w instalacjach elektrycznych, umiejętność czytania schematu elektrycznego
 Mile widziane udokumentowane doświadczenie przy montażu paneli fotowoltaicznych wraz z konstrukcją
 Uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)

 Język angielski lub język niemiecki wymagany - poziom co najmniej komunikatywny

Oferujemy:

 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

 Możliwość rozwoju zawodowego w branży fotowoltaiki

 Możliwość pracy rotacyjnej na zmianę w Polsce i poza granicami kraju

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ załączając w aplikacji zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
W załączonej aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli ochrony danych osobowych :

Ogłoszenie archiwalne