Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter (branża fotowoltaiczna)

Salvis ExpertO firmie

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż projektów instalacji elektrycznych,

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych,

  • Opracowywanie protokołu odbioru instalacji fotowoltaicznej,

  • Konserwacja i serwis instalacji fotowoltaicznej,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie przy pracach elektrycznych: ( branża OZE),

  • Umiejętność konfiguracji urządzeń elektrycznych,

  • Wymagane uprawnienia SEP,

  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach,

  • Mile widziane uprawnienia UDT,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ premie,

  • Uczestnictwo w szkoleniach i kursach specjalistycznych,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Prace w miłej i partnerskiej atmosferze.

Salvis Expert

Salvis Expert prowadzi sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski.

Fotowoltaika- to nie tylko nasza praca, to również nasza pasja, dlatego każdego dnia poszerzamy swoją wiedze o nowe rozwiązania tak aby dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy