Oferta pracy

Elektromonter/Brygadzista/Mistrz

SBB ENERGY SA

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i organizacja zleconych prac demontażowych, montażowych, ślusarskich, remontowych, modernizacyjnych, montaż tras kablowych i kabli.

  • Organizacja i nadzór pracy podległych pracowników (w szczególności: przestrzeganie przez pracowników dyscypliny technologicznej, dyscypliny pracy, przepisów bhp i ppoż., ochrony środowiska naturalnego i porządku na stanowiskach pracy).

  • Wykonywanie elektroenergetycznych i elektrycznych instalacji zasilających maszyn i urządzeń technicznych oraz instalacji AKPiA

  • Analizowanie rysunków technicznych i projektów

  • Montaż rozdzielnic niskiego napięcia wraz z zespołem urządzeń rozdzielczych, pomiarowych, zabezpieczających i sterowniczych, szaf krosowych, skrzynek sterowań itp.

  • Dokonywanie pomiarów diagnostyczno-kontrolnych instalacji elektrycznych oraz podstawowych pomiarów w obrębie elektromechanicznych urządzeń technicznych

Nasze wymagania

  • posiadasz: uprawnienia i doświadczenie z zakresu, realizacji, organizacji i nadzoru prac elektromonterskich na obiektach energetycznych/przemysłowych,

  • jesteś osobą sumienną, skrupulatną, terminowo i z zaangażowaniem realizującą zadania, szukającą efektywnych rozwiązań, posiadającą umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu i wykazującą się skuteczną komunikacją i analitycznym myśleniem

  • posiadasz prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej spółce z tradycjami technicznymi i ambitnymi, pełnymi inicjatywy pracownikami

  • pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie nauki języków obcych, integracja, PPK

  • rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji

  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

  • dostęp do najnowszych technologii związanych z ochroną środowiska oraz możliwość współpracy ze światowymi liderami w przemyśle energetycznym