Oferta pracy

Elektromonter

Garos Polska Sp. z o.o.O firmie

Garos Polska Sp. z o.o.

Kobaltowa 3

Bydgoszcz

Firma Garos Polska Sp. z o. o. specjalizująca się w projektowaniu i produkcji zautomatyzowanych maszyn i linii produkcyjnych dla przemysłu spożywczego, poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • budowa tablic elektrycznych zgodnie dostarczonym schematem elektrycznym;
  • okablowanie maszyn zgodnie z dokumentacją;
  • uruchamianie i testowanie maszyn zgodnie z protokołem odbioru;
  • współpraca z innymi pracownikami działu montażu.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z dokumentacją elektryczną oraz przy budowie maszyn;
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszynowym;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność pracy w zespole (kilkuosobowym).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • różnego rodzaju dodatki do pensji;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość wyjazdów zagranicznych na uruchomienie maszyn.

Aplikacje zawierające CV prosimy o przesyłanie za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy