Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

Systemy Transportu Bliskiego Panda Sp. z o.o.

  • Glinki 144, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Glinki 144

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac związanych z budową elektrycznych instalacji różnego typu urządzeń dźwignicowych

  • wykonywanie prac elektrycznych przy montażu i demontażu oraz prac konserwacyjnych i napraw urządzeń dźwignicowych,

  • bieżące przeglądy techniczne elektrycznych silników małej i średniej mocy,

  • diagnozowanie stanu technicznego zespołów napędowych na podstawie oględzin i pomiarów elektrycznych

  • wykonywanie pomiarów kontrolnych z zakresu ppoż, stanu technicznego instalacji elektrycznych urządzeń dźwigowych i pomocniczych

  • wykonywanie prac pomocniczych przy montażu i demontażu urządzeń dźwignicowych

Nasze wymagania

  • uczciwość, sumienność, dyspozycyjność

  • uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci do 1kV

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • szkolenia

  • możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych uprawnień

Tak się u nas pracuje