Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

Elmontaż-BG Sp.J.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych

  • Wykonywanie okablowania szaf sterowniczych

  • Montaż, podłączenia i uruchomienia urządzeń na terenie zakładu klienta

  • Obsługa wkrętarki, nitownicy oraz podstawowych narzędzi do montażu

  • Wykonywanie prac serwisowych dla instalacji elektrycznej maszyn i urządzeń,

  • Uruchamianie nowych maszyn oraz wykonywanie modyfikacji istniejących urządzeń

  • Praca z dokumentacją techniczna

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektryk, elektronik lub pokrewne)

  • Uprawnienia SEP 1kV w zakresie eksploatacji

  • Pojęcie techniczne, umiejętność przyswajania wiedzy technicznej

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Zdolności manualne

  • Znajomość aparatury elektrycznej

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku prefabrykacji szaf i pulpitów sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznych

  • Doświadczenie przy pracy z urządzeniami elektromechanicznymi

To oferujemy

  • Pracę w prężenie rozwijającej się, stabilnej firmie

  • Możliwość rozwoju, szkolenia i nauki

  • Umowę o pracę

Elmontaż-BG Sp.J.

Powstałe w 1990r. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Elmontaż-BG Bydgoszcz jest producentem sterowniczych i rozdzielczych urządzeń elektrycznych n.n.

Oferta specjalna firmy to kompleksowa obsługa zleceniodawcy od projektu do rozruchu technologicznego.

Doświadczona kadra techniczna Elmontażu-BG gwarantuje bezpłatne doradztwo energetyczne, pomoc w projektowaniu branży elektrycznej planowanych inwestycji oraz wykonawstwo prostych urządzeń rozdzielczych bez potrzeby opracowywania dokumentacji technicznej.

Elmontaż-BG przeznacza znaczne środki finansowe na rozwój i modernizację produkowanych wyrobów. Urządzenia ze znakiem Elmontaż-BG spełniając wymagania polskich i międzynarodowych norm, pracują w setkach zakładów w całej Polsce. Dla stałych kontrahentów firma stosuje specjalne zniżki i korzystne warunki płatności.

Zapraszamy do współpracy

Przewiń do profilu firmy