Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter ds. oświetlenia

ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.

  • Bąkowo (pow. gdański)

    Bąkowo (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • naprawa linii kablowych i napowietrznych oraz budowa sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • wykonywanie prac konserwacyjnych na sieci elektroenergetycznej

Nasze wymagania

  • wyksztalcenie zawodowe lub średnie techniczne: elektrotechnik, elektryk, elektromonter lub pokrewne

  • uprawnienia SEP - E - świadectwo kwalifikacyjne do 1 kV

  • prawo jazdy kategorii B

  • dyspozycyjność, efektywna organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku, w terenie i na wysokości powyżej 3m

  • gotowość do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych

  • odpowiedzialność, sumienność, rzetelność

Mile widziane

  • uprawnienia operatora żurawia przeładunkowego HDS

  • uprawnienia operatora koparko-ładowarki kat. III

  • prawo jazdy kategorii C lub C+E

  • uprawnienia SEP- D- świadectwo kwalifikacyjne do 1 kV, pomiary E i D.

  • uprawnienia do prac pod napięciem

To oferujemy

  • praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • zróżnicowany zespół pracowników

  • wymiana wiedzy między specjalistami w grupie

  • duży potencjał do rozwoju zawodowego

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • system premiowy

Zgłoszenie powinno zawierać

  • życiorys zawodowy (CV)

Prosimy o przesłanie aplikacji, wpisując w temacie wiadomości: Elektromonter ds. oświetlenia.

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działająca w północnej i środkowej części kraju.

Przewiń do profilu firmy