Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter ds. Sieci

  • Wejherowo, pomorskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMONTER DS. SIECI
ENERGA-OPERATOR Eksploatacja Gdańsk Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wydział Usług Sieciowych w Wejherowie
Ogłoszenie nr: R/007/3ULP/2017

Zatrudnienie na stanowisku odbywa się w ramach umowy o pracę.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenia min. zasadniczego o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym,
  • posiadania świadectwa kwalifikacyjnego „E” bez ograniczenia wysokości napięcia,
  • posiadania prawa jazdy kategorii „B”,
  • znajomości topografii regionu Wejherowo,
  • braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • dokładności, sumienności oraz dyspozycyjności (gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym),
  • umiejętności pracy zespołowej i efektywnej organizacji pracy własnej.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie i znajomość technologii stosowanych w elektroenergetyce,
  • posiadanie prawa jazdy kategorii C, C+E,
  • posiadanie uprawnienia operatora podestów ruchomych (podnośniki), żurawi przenośnych,
  • posiadanie uprawnienia operatora koparki jednonaczyniowej.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac eksploatacyjnych i interwencyjnych w sieciach elektroenergetycznych,
  • wykonywanie ww. prac na wysokości oraz w technologiach prac pod napięciem.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego w języku polskim w terminie do dnia 23.10.2017 roku

Prosimy o podanie w temacie listu lub e-maila nazwy stanowiska i miejsca pracy, na które prowadzona jest rekrutacja: Elektromonter ds. Sieci w Wejherowie.

Będziemy rozpatrywali jedynie oferty spełniające nasze wymagania.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:
  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka ENERGA-OPERATOR Eksploatacja Gdańsk
    Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku pod adresem 80-218 Gdańsk, ul. Towarowa 38.
  2. Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji.
  3. Podanie danych następuje w sposób dobrowolny.
  4. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.
Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych”.

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Jeżeli chce Pan/Pani abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji,
bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przechowywanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Energa procesów rekrutacyjnych”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się