Elektromonter - Dyspozytor

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 03.12.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 02.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FBSerwis S.A. została założona w 2012 roku przez Ferrovial Services S.A. i Budimex S.A. Działania spółki obejmują usługi: technicznej obsługi obiektów przemysłowych, sportowych, powierzchni biurowych oraz handlowych; usługi utrzymania infrastruktury drogowej oraz energetycznej, jak również usługi środowiskowe. Nasz zespół liczy obecnie blisko 1200 pracowników, a częścią grupy FBSerwis są również cztery spółki posiadające jedne z najnowocześniejszych zakładów w Polsce zajmujących się składowaniem, przetwarzaniem i unieszkodliwianiem odpadów.

    W związku z dynamicznym rozwojem, prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko:

    ELEKTROMONTER / DYSPOZYTOR
    (pogotowie energetyczne)

    Miejsce pracy: Gdańsk, Trójmiasto

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • ubezpieczenie grupowe Allianz oraz opieka medyczna w Medicover opłacone przez pracodawcę
    • dofinansowanie karty MultiSport
    • stabilną pracę w firmie o ponadprzeciętnej dynamice rozwoju
    • profesjonalne narzędzia pracy
    • współpracę z zespołem profesjonalistów w swojej branży

    Wymagania wobec kandydatów:

    • aktualne uprawnienia SEP do pracy powyżej 1 kV
    • doświadczenie w pracy przy utrzymaniu stacji transformatorowych lub przy utrzymaniu sieci energetycznej 15kV
    • brak przeciwskazań do pracy nocnej oraz pracy powyżej 3 metrów
    • zaangażowanie, odpowiedzialność za wykonywane zadania
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • otwartość i umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kat B

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie czynności interwencyjnych, przeglądowych, konserwacyjnych, przełączeniowych i naprawczych na terenie dedykowanego obiektu
    • odczyt układów pomiarowych
    • praca w systemie zmianowym

    Nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu już dziś!