Oferta pracy

Elektromonter (Eksploatacja Stacji Wysokiego Napięcia)

innogy Stoen OperatorO firmie

innogy Stoen Operator

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji, oględzin oraz usuwanie zakłóceń urządzeń i instalacji WN/SN w zakresie: obwodów pierwotnych, obwodów wtórnych, transformatorów oraz zasilania potrzeb własnych prądu stałego i przemiennego

  • przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy

  • współpraca z przełożonymi i członkami brygady w zakresie prowadzonych prac

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie zawodowe/średnie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym lub pokrewne

  • masz 5 lat doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie zadań

  • znasz zagadnienia związane z pracą przy urządzeniach elektroenergetycznych i mechanicznych

  • masz upoważnienie do wykonywania czynności związanych z przygotowaniem i likwidacją strefy pracy oraz do czynności łączeniowych

  • posiadasz uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 m i w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • masz grupę kwalifikacyjna E bez ograniczenia napięcia

  • potrafisz pracować w zespole i jesteś osobą komunikatywną

  • w pracy cenisz odpowiedzialność, zaangażowanie i lojalność

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B będzie Twoim dodatkowym atutem!

To oferujemy

  • premię roczną

  • kartę żywieniową

  • dwa dni dodatkowego urlopu

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • kafeterię benefitow (m.in. Multisport, vouchery na sport i kulturę)

  • opiekę medyczną

  • sekcje sportowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!

Przewiń do profilu firmy