Oferta pracy

Elektromonter (Eksploatacja Stacji Wysokiego Napięcia)

innogy Stoen Operator Sp. z o.o. O firmie

  • Chrzanowskiego 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

innogy Stoen Operator Sp. z o.o.

Chrzanowskiego 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji, oględzin oraz usuwanie zakłóceń urządzeń i instalacji WN/SN w zakresie: obwodów pierwotnych, obwodów wtórnych, transformatorów, zasilania potrzeb własnych prądu stałego i przemiennego

  • przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy

  • współpraca z przełożonymi i członkami brygady w zakresie prowadzonych prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe/średnie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym lub pokrewne

  • 5 lat doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie zadań

  • znajomość zagadnień związanych z pracą przy urządzeniach elektroenergetycznych i mechanicznych

  • upoważnienie do wykonywania czynności związanych z przygotowaniem i likwidacją strefy pracy oraz do czynności łączeniowych

  • uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 m i w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • grupa kwalifikacyjna E bez ograniczenia napięcia

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność odpowiedzialność, zaangażowanie i lojalność

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • dwie premie w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc,

  • kafeterię benefitów

  • dwa dodatkowe dni wolne

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • dbałość o zasady BHP

  • pracę 5 dni w tygodniu w stałych godzinach

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dwa dodatkowe dni wolne od pracy

  • premia dwa razy w roku

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dzięki wysokiej klasy specjalistom, oraz nowoczesnym, przyjaznym dla środowiska technologiom, utrzymujemy najwyższe standardy pracy sieci. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!

Przewiń do profilu firmy