Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.

  • Fabryczna 3, Elbląg
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Fabryczna 3

Elbląg

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja oraz obsługa instalacji elektrycznej i urządzeń w węzłach cieplnych.

  • prace kontrolno-pomiarowe, a w szczególności pomiary ochronne z zakresu ochrony przeciw porażeniowej instalacji węzłów cieplnych wraz z wykonaniem dokumentacji z pomiarów.

  • naprawy, remonty oraz usuwanie awarii i usterek dotyczących instalacji elektrycznych, urządzeń i układów sterowania elektrycznego w węzłach cieplnych.

  • montaż i wymiana instalacji elektrycznej i automatyki na podstawie dokumentacji technicznej.

  • wykonywanie oględzin i przeglądów instalacji i urządzeń elektrycznych w węzłach cieplnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie ogólne: średnie lub zawodowe.

  • wykształcenie kierunkowe: elektryk / elektromechanik / elektromonter.

  • uprawnienia eksploatacyjne "E" Gr I , "D" Gr I.

  • doświadczenia na stanowisku elektromontera lub elektryka min. 3 lat. Mile widziane doświadczenie w branży elektroenergetycznej lub sanitarnej.

  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych.

  • obsługa komputera w podstawowym zakresie; znajomość w stopniu podstawowym Microsoft Office.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowie o pracę,

  • benefity: dodatkowy fundusz wakacyjny, dodatkowa prywatna opieka zdrowotna,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • czynienie Elbląga lepszym miejscem do życia. :-)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zapewnia dostawy ciepła mieszkańcom, instytucjom i przedsiębiorstwom na terenie Elbląga i okolic. Korzystamy z nowoczesnych technologii informatycznych. Wdrożyliśmy zdalny odczyt liczników ciepła, a wszystkie węzły ciepłownicze wyposażone są w układy automatycznej regulacji. To pozwala odbiorcom na racjonalne i oszczędne korzystanie z ciepła. Rozbudowujemy naszą sieć i czynimy ją bardziej ekologiczną. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy