Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter/elektromechanik

TOPMET Light

Ostrowska 354

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy, remonty, usuwanie awarii i usterek sieci i urządzeń elektrycznych

  • wykonywanie konserwacji prewencyjnej i zapobiegawczej maszyn produkcyjnych

  • montaż instalacji elektrycznych

  • montaż tras kablowych

  • wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne – elektryczne

  • doświadczenie min. 3-letnie

  • uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1kV E

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3 m)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie

  • przyjazną atmosferę w prężnie rozwijającej się firmie z ponad 30-letnim stażem

  • benefity (OK System, dofinansowanie do świąt i wypoczynku)

  • pracę w firmie produkcyjnej, na hali produkcyjno - magazynowej

Jesteśmy jedną z czołowych firm produkujących oświetlenie. Nasze produkty i rozwiązania techniczne można znaleźć na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy