Oferta pracy

Elektromonter/Elektromechanik

Zoeller Tech Sp. z o.o.

  • Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck)

    Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Twój zakres obowiązków

  • praca przy produkcji zabudów pojazdów komunalnych

  • montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną

  • montaż i instalacja oświetlenia na zabudowach pojazdów komunalnych

Nasze wymagania

  • umiejętność montażu prostych instalacji elektrycznych

  • umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem kontrolno-pomiarowym oraz elektronarzędziami

  • podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • mile widziane doświadczenie w pracy jako elektryk lub elektromonter

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bezpłatne kursy językowe

  • dofinansowanie karty Multisport

  • dofinansowanie do wczasów

  • dofinansowanie do pakietów medycznych

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należy do grupy europejskich liderów produkujących pojazdy komunalne. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na następujące stanowisko:

Przewiń do profilu firmy