Oferta pracy

Elektromonter/Elektrotechnik

APV.EU sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Agencja rekrutacyjna APV.EU dla swojego klienta, firmy zajmującej się zabezpieczeniami technicznymi i monitoringiem, poszukuje kandydatów na stanowisko

Elektromonter / Elektrotechnik

ZADANIA:

  • wyposażanie szaf sterowniczych w podzespoły elektroniczne, sieciowe i okablowanie
  • instalowanie urządzeń m.in. lamp, kamer na wieżach do monitoringu
  • wszystkie prace realizowane w hali montażowej
  • praca ze schematami elektrycznymi i dokumentacją techniczną

OCZEKIWANIA:

  • wiedza związana z instalacjami niskoprądowymi/niskonapięciowymi (NN)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN i protokołów TCP/IP
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV oraz wiedza w zakresie kamer i systemów CCTV
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • udział w szkoleniach
  • pracę stacjonarną w siedzibie głównej w Poznaniu

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy