Logo Pracuj.pl

Elektromonter - Elektryk Budowlany

BUD-EL Instal Sp. z o.o.O firmie

14 000–20 000
brutto / mies.
  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    7:00-17:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych wg. przekazanych rysunków/schematów instalacji,
  • montaż tras kablowych,
  • podłączanie szaf rozdzielczych/sterowniczych,
  • podłączanie urządzeń elektrycznych (oprawy oświetleniowe, gniazda wtykowe, wyłączniki),
  • wykonywanie pomiarów instalacji oraz prowadzenie dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w branży,
  • zaangażowanie, sumienność, dokładność, estetyka pracy,
  • umiejętność czytania projektów i schematów,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie w rozwój firmy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w delegacji.

To oferujemy

  • umowę o pracę zawartą na warunkach Niemieckich,
  • wynagrodzenie oparte na stawce godzinowej 13€-19€ brutto (około 1800€-2300€ - msc netto przy I klasie podatkowej),
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz przejazdy lokalne do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • zakwaterowanie w pokojach/mieszkaniach 2-3 osobowych z dostępem do łazienki i kuchni oraz internetem,
  • stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty,
  • bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz kompletną skrzynkę narzędziową z wysokiej jakości narzędziami WIHA, KNIPEX, FLUKE,
  • pracę w cyklu 5 tygodni pracy, 1 tydzień wolnego,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

BUD-EL Instal Sp. z o.o.

specjalizująca się w wykonywaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych zatrudniająca około 50 osób na terenie kraju jak i za granicą w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje chętnych do pracy na stanowisko ELEKTRYK - ELEKTROMONTER.

Oferujemy pracę na różnych budowach (centra handlowe, biurowce, hale produkcyjne/magazynowe, szpitale) w różnych miastach na terenie NIEMIEC.

Elektromonter - Elektryk Budowlany, Niemcy