Logo Pracuj.pl

Elektromonter - Elektryk

Cabinplant Sp. z o.o.O firmie

Cabinplant Sp. z o.o.

Nowowiejska 36

Kąty Wrocławskie

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i montaż szaf sterujących do produkowanych maszyn i urządzeń
  • Montaż okablowania w produkowanych maszynach i urządzeniach
  • Wsparcie elektryczne testów produkowanych maszyn i urządzeń
  • Wsparcie elektryczne firmy w zakresie aspektów utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – elektryk, technik elektryk, mechatronik
  • Biegłe czytanie schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w montażu elektrycznym i testowaniu/uruchamianiu szaf sterowniczych i/lub automatyki
  • Inicjatywa, samokontrola, dokładność
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Gotowość do krótkoterminowych wyjazdów krajowych i zagranicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację

To oferujemy

  • Kreatywne i przewidywalne warunki pracy
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Pracę w płatnych nadgodzinach z dodatkiem 100% od pierwszej godziny
  • Doskonałą atmosferę pracy w zgranym i otwartym zespole
  • Rozwój umiejętności i wiedzy
  • Szkolenia językowe: język angielski
  • Atrakcyjny i konkurencyjny poziom wynagrodzenia
  • Elastyczne podejście do organizacji własnej pracy
  • Dodatkowy pakiet socjalny: śniadania, napoje, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie wypoczynku, bonusy świąteczne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne

Cabinplant A/S jest największym duńskim producentem kompletnych linii technologicznych do przetwórstwa warzyw, owoców, ryb i krewetek. Firma produkuje również kompletne linie ważące, napełniające i pakujące dla sektora przetwórczego. Cabinplant A/S zatrudnia 240 pracowników, posiada 5 oddziałów i 40 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. Firma poszukuje pracowników do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Kątach Wrocławskich. Więcej informacji na temat firmy prosimy szukać na naszej stronie internetowej

www.cabinplant.com

Elektromonter - Elektryk, Nowowiejska 36, Kąty Wrocławskie