Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter - Elektryk

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWE "WIKBAU" sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy-Monachium i okolice.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy: samodzielności, doświadczenia, uprawnień, odpowiedzialności, wykształcenia do wykonywania pracy na ww. stanowisku.

To oferujemy

Oferujemy: stawka godzinowa dla elektromontera 15,00 Euro brutto, umowa na warunkach niemieckich, zakwaterowanie, mieszkanie w pełni wyposażone 3-pokojowe,  2-osobowe, dojazd do pracy, praca 10h/dzień od poniedziałku do piątku (7:00 do 17:00) + możliwość pracy w soboty.

TYLKO OSOBY ZAINTERESOWANE,DYSPOZYCYJNE I GOTOWE PODJĄĆ PRACĘ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU. POZOSTAŁYM DZIĘKUJEMY.

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Firma z wieloletnim doświadczeniem poszukuje 5 osób chętnych do pracy na stanowisku elektromonter instalacji elektrycznych/elektryk.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu instalacjach elektrycznych średniego i niskiego napięcia w szczególności:

Instalacje elektryczne NN :

· obwody siły,

· obwody oświetlenia,

· rozdzielnice NN

· instalacje domofonów,

· instalacje odgromowe;

instalacje elektryczne SN :

· stacje transformatorowe SN,

· rozdzielnice elektryczne SN,

· linie kablowe.

Powyższe prace realizujemy w szczególności w budynkach biurowych oraz przemysłowych