Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter / Elektryk przemysłowy

  • Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Sopot, Bytów, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Kościerzyna-Wybudowanie (pow. kościerski), Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Puck, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Wejherowo, pomorskie
  • Specjalista
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Główną aktywnością firmy ENAP S.A. są kompleksowe usługi w zakresie dostaw, montażu i uruchomień Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki (AKPiA). Nasza działalność w tym obszarze pozostaje działalnością podstawową, niezależnie od ekspansji na nowe rynki. ENAP S.A. zajmuje się  prefabrykacją Szaf Zabezpieczeń i Automatyki (AC i DC) dla stacji WN, szaf DCS, Rozdzielnic Potrzeb Własnych i Szaf Rozdziału Energii. Proekologicznym kierunkiem działalności ENAP S.A. są Odnawialne Źródła Energii (OZE) ze szczególnym uwzględnieniem energetyki wiatrowej oraz słonecznej (fotowoltaika). Dostarczamy zarówno kompletne instalacje w systemie „pod klucz”, systemy hybrydowe, jak i poszczególne komponenty do samodzielnego uruchomienia przez inwestorów.

    Wierzymy, że nasza długoletnia obecność w energetyce i w innych gałęziach przemysłu, wysoka jakość świadczonych usług, doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna i dotychczasowe efekty naszych prac, pozwolą Państwu na zainteresowanie firmą ENAP S.A. oraz podjęcia decyzji o współpracy.
    Miejsce pracy: Bytów, Gdańsk, Gdynia, Kartuzy, Kościerzyna, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Puck, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Wejherowo, Kościerzyna-Wybudowanie (pow. kościerski)
    Praca mobilna

    Obowiązki:

    • Wykonywanie zleconych prac w zakładach produkcyjnych na terenie całej Polski
    • Montaż tras kablowych, układanie okablowania i podłączanie zgodnie z dokumentacją
    • Praca w zgranym zespole - kilkuosobowa brygada monterska, których zadaniem jest realizacja projektów na terenie kraju.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Uprawnienia SEP
    • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej
    • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w delegacji na terenie Polski
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy oraz jasny system wynagradzania (stawka godzinowa, diety, premie)
    • Bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd na miejsce montażu
    • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy
    • Narzędzia pracy, odzież roboczą, szkolenia
    • Możliwość awansu ( brygadzista )
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    * Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883"