Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter - Elektryk

ELEKTROMONTAŻ KRAKÓW SAO firmie

  • Stryków

    Stryków, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na budowie przy realizacji kontraktów (branża elektryczna)

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie elektryczne

  • uprawnienia SEP

  • zdolność do pracy na wysokości

  • mile widziane doświadczenie w budownictwie przemysłowym lub użyteczności publicznej

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy: umowa o pracę, uprawnienia wynikające z kodeksu pracy, świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, wzrastające wraz z doświadczeniem

  • zakwaterowanie w miejscu oddelegowania, ułatwienie dojazdu oraz dodatek finansowy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w zespole realizującym duże kontrakty

  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki na początku kariery zawodowej

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

ELEKTROMONTAŻ KRAKÓW SA

Firma Elektromontaż Kraków S.A. działająca na rynku od 1949 roku, wykonująca kompleksowe usługi w branży elektrycznej.

Przewiń do profilu firmy

Sposób aplikowania

  • CV ze zdjęciem proszę przesyłać poprzez przycisk Aplikuj.

  • Firma Elektromontaż zastrzega sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Więcej o firmie na stronie:

  • www.elektromontaz.krakow.pl