Elektromonter (energetyka)

Dalkia Polska Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie eksploatacji urządzeń elektrycznych pracujących w ciepłowniach i elektrociepłowniach,

  • diagnozowanie i usuwanie awarii oraz usterek instalacji elektrycznej,

  • obsługa urządzeń elektrycznych zgodnie z instrukcjami eksploatacji,

  • bieżąca konserwacja oraz regularne, planowe przeglądy instalacji elektrycznej,

  • zapewnienie wymaganej dokumentacji technicznej,

  • udział w pracach inwestycyjnych.

Podział czasu pracy
70%

konserwacja i przeglądy

30%

diagnozowanie usterek i usuwanie awarii

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe/średnie o profilu elektryk, elektromonter lub pokrewne,

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym/ energetyce,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, rysunków technicznych i dokumentacji oraz diagnozowania awarii i usterek elektrycznych,

  • uprawnienia G1E (poziom napięć do 20kV),

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym przez pięć dni w tygodniu,

  • gotowość do nauki,

  • umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole.

To oferujemy

  • przejrzyste i korzystne warunki zatrudnienia,

  • Pracownicze Plany Kapitałowe,

  • możliwość korzystania z opieki medycznej,

  • możliwości rozwoju i poszerzania kompetencji,

  • udział w transformacji energetycznej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Dalkia Polska Solutions sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Dalkia, należącej do koncernu EDF. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i wykorzystaniu nowoczesnych technologii Grupa zapewnia swoim klientom możliwość kontroli całego łańcucha energetycznego (od dostaw energii, po optymalizację jej zużycia) oraz wsparcie w procesach transformacji energetycznej. Jest to możliwe dzięki pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i specjalizacje.

Przewiń do profilu firmy