Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

ELDRO SERWIS Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółka ELDRO SERWIS, będąca częścią Grupy ELDRO, odpowiadająca za realizację kontraktów utrzymaniowych i eksploatacyjnych drogowej sygnalizacji świetlnej, oświetlenia ulicznego oraz urządzeń inteligentnych systemów transportowych (ITS) poszukuje kandydata na stanowisko

ELEKTROMONTER

Numer ref.: ELE/01/2021

OBOWIĄZKI:

  • praca w ekipie pogotowia technicznego przy usuwaniu awarii i wykonywaniu prac serwisowych na urządzeniach sterowania ruchem, urządzeniach elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych
  • montaż, uruchamianie i testowanie urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych
  • wykonywanie prac na wysokości (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami)
  • obsługa pojazdów, maszyn, urządzeń i narzędzi elektrycznych (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami)
  • sporadycznie – realizacja prac związanych z budową kanalizacji kablowych oraz linii kablowych ziemnych i napowietrznych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie o profilu elektryk, elektromonter lub pokrewnym
  • uprawnienia energetyczne E1 do 1 kV wraz z pomiarami
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy robotach elektroenergetycznych lub posiadanie uprawnień do obsługi podestów ruchomych samojezdnych

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny i ubezpieczenie zdrowotne
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy (jesteśmy laureatem nagrody "Pracodawca Roku")

ZAINTERESOWAŁA CIĘ TA OFERTA?

Wyślij swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę ELDRO danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez pracodawcę. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę ELDRO moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Więcej dowiesz się o nas na www.eldro.pl

Ogłoszenie archiwalne