Oferta pracy

Elektromonter

Rockwell AutomationO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i łączenie rozdzielnic i skrzynek elektrycznych, pulpitów kontrolno - sterowniczych, zgodnie z dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi oraz rysunkami gabarytowymi i zestawieniem materiałowym przygotowanymi przez biuro projektowe lub zgodnie z dokumentacją klienta.

  • Montaż mechaniczny rozdzielnic,

  • Montaż urządzeń i szyn miedzianych oraz materiałów pomocniczych zgodnie ze schematami elektrycznymi i rysunkami gabarytowymi.

  • Wykonywanie oznaczeń na urządzenia, przewody i listwy zaciskowe.

  • Wykonywanie połączeń sterowniczych oraz wysokoprądowych (kable o dużych przekrojach)

  • Weryfikowanie i poprawa błędów w dokumentacji.

  • Zgłaszanie niezgodności lub braków w dokumentacji.

  • Wykonywanie modyfikacji w rozdzielniach na obiektach u klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku elektromontera

  • Wiedza zawodowa i techniczna

  • Uprawnienia SEP

  • Umiejętność współpracy w grupie

  • Komunikatywność

  • Zorientowanie na wyniki

  • Przestrzeganie procedur i przepisów BHP, Jakościowych oraz Ochrony Środowiska

  • Znajomość j. angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta LunchPass Sodexo

  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit

  • Premia roczna

  • Dodatek świąteczny i wakacyjny z ZFŚS

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Kursy językowe

Rockwell Automation

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

Przewiń do profilu firmy