Oferta pracy

Elektromonter

FBSERWIS S A

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie sprawności urządzeń i sieci elektrycznych,

  • Sprawne i skuteczne usuwanie awarii i usterek w zakresie elektryki,

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych oraz przeglądów okresowych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz uprawnienia SEP 1kV,

  • Masz i czynnie korzystasz z prawa jazdy kat. B,

  • Dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych w każdej sytuacji.

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi podnośnika koszowego będą dla nas dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę po okresie próbnym w firmie, która stabilnie przechodzi przez okres trudny gospodarczo,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • Pakiet dodatkowych benefitów: opieka medyczna w Medicover, ubezpieczenie na życie i kartę MultiSport,

  • Elastyczny grafik (system zmianowy 12h),

  • Najwyższą dbałość o bezpieczeństwo naszych pracowników w trakcie pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

  • Prezenty okolicznościowe

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

- utrzymujemy blisko 1700 km dróg krajowych i autostrad,

- modernizujemy i utrzymujemy oświetlenie drogowe,

- obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,

- posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym dwie z własnym składowiskiem,

- utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

Przewiń do profilu firmy